Udvalgt tilbehør
Produktbeskrivelse
TilbudshjørneDemo fra SteelSeries
DEMO: Genkøb og testeksemplar. God stand.Apex 3 TKL White er det perfekte tastatur for gamere, der ønsker at forbedre deres spilleoplevelse. Med anti-ghosting-teknologi og en aktiveringskraft på 60 gram tilbyder tastaturet en mekanisk følelse for hvert tastetryk. De næsten lydløse kontakter, med en holdbarhed på 20 millioner tryk, gør spillet glat og uafbrudt. Den kompakte TKL-design, uden numerisk tastatur, giver mere plads til præcise musebevægelser og er populær blandt esports-professionelle.
Tastaturet er vand- og støvtæt, hvilket sikrer pålidelig ydeevne selv under intense spillessioner. Tilpas stilen med 8-zonet RGB-belysning og juster hurtigt volumen med dedikerede mediekontroller.
Opsummering
TKL-design for bedre præcision
Vand- og støvtæt
Næsten lydløse kontakter
Personlig RGB-belysning
Varenummer
Vores varenummer: D34573
Producentens varenr: 64906
Om varemærket
Du kan ikke tale om e-sport og gaming uden at nævne SteelSeries. Siden 2001 har de utallige gange udviklet produkter, der har taget markedet til nye niveauer - som f.eks. den første glasmåtte, det første mekaniske tastatur til gaming eller den første mus produceret specifikt til World of Warcraft. SteelSeries har desuden lige siden starten været involveret med sponsorater på e-sports-scenen.
SteelSeries er kendt for at skabe produkter, der får legende-status - som f.eks. musemåtten QcK, som har været et oplagt valg for professionelle gamere i over 15 år. Deres produkter er omhyggeligt udviklet ned til mindste detalje, så de passer til såvel konkurrence-orienterede gamere, der har brug for pålideligt udstyr til de vigtige kampe og nybegyndere, som skal til at erhverve deres første gamingmus.
Specifikationer
Dimensioner & vægt
| Kabellængde | 1.8 meter |
| Bredde | 364 mm |
| Dybde | 150 mm |
| Højde | 40 mm |
| Vægt | 974 g |
Egenskaber
| Mekaniske taster | Ja |
| Type af switch | OmniPoint 3.0 |
| Formfaktor | TKL |
| Sproglayout | ISO Nordic |
| Belysning | Ja |
| Farve på belysning | RGB (16.8 m) |
| Knapmateriale | PBT |
| Double-shot | Ja |
| Multimedietaster | Ja |
| Håndleddstøtte | Ja |
| N-key rollover | Ja |
| Anti-ghosting | Ja |
| Farve | Hvid |
Forbindelse
| Forbindelse | USB |
| Trådløs | Nej |
| Kompatibilitet | MAC, PC |
Garanti
| Producentens garanti | 2 års garanti |
Demo
Alle DEMO-produkter er blevet renset og inspiceret for at sikre, at alt tilbehør og andet indhold forbliver. Skulle der mangle noget, er det angivet på hvert produkt.

