MaxMount Heavy-Duty Skærmstander 16 kg 17"-45" - Sort (DEMO)
Produktbeskrivelse
TilbudshjørneDemo fra MaxMount
DEMO: Genkøb og testeksemplar. God stand.Heavy-Duty Skærmstativ fra MaxMount er en anvendelig løsning til montering af skærme mellem 17 og 45 tommer med en maksimal belastning på 16 kg. Monitorarmen har en robust metal konstruktion og er designet til at give stabilitet og nem justering. Udstyret med hurtigkoblingsplade og indbygget fjeder spænding til vægtjustering, letter den også installationen ved at den kan monteres helt fra oversiden af bordet. Til brug i kontor og tekniske miljøer er den særligt velegnet.
Konstruktionen af monitorarmen sikrer langvarig holdbarhed og stabilitet med materialer af høj kvalitet. Den tilbyder et bredt bevægelsesområde, som inkluderer hældning, drejning, rotation og højjustering for at optimere visningsvinkler. Rotationstoppen forhindrer armens bevægelse mod skærme eller vægge. Den integrerede kabelhåndtering bidrager til en organiseret arbejdsplads og minimerer kabelrod, hvilket yderligere forbedrer den praktiske anvendelse.
Sammenfatning
- Robust metal konstruktion
- Maksimal belastning 16 kg
- Til montering af skærme 17"-45"
- Bred bevægelse for optimal visning
- Integreret kabelhåndtering
Varenummer
Vores varenummer: D36535
Producentens varenr: LDT115-C012E
Om varemærket
Robuste produkter fra MaxMount - Mærket blev grundlagt i 2019 i Stockholm. Målet var at producere billige og stilrene produkter til gaming og til kontoret. I dag sælger MaxMount alt fra skærmstativer til computerskærme, vægbeslag til fjernsyn, kabelstyring og meget mere.
Få en flottere gaming- og arbejdsstation med innovative produkter, der håndterer alt lige fra skærme, headsets og kabler. Alle produkter fra MaxMount er nøje udvalgt, og vi anbefaler kraftigt at investere i et stativ og produkter fra MaxMount. Tag kontrol over dine skærme og placer dem på en smartere måde.
Specifikationer
Dimensioner & vægt
| Maksimal vægt pr. skærm | 16 kg |
| Bredde | 61.1 cm |
| Dybde | 12.4 cm |
| Højde | 59.3 cm |
Egenskaber
| Antal skærme | 1 |
| Materiale | Aluminium, Plast, Stål |
| Skærmstørrelse | 17-45" |
| Rotation | +180°~-180° |
| Drejningsområde | +90°~-90° |
| Hældning | +90°~-45° |
| Montering | Klemme |
| Farve | Sort |
Funktioner
| VESA vægmontering | 100x100, 75x75 |
| Kabeladministration | Ja |
Garanti
| Producentens garanti | 2 års garanti |
Demo
Alle DEMO-produkter er blevet renset og inspiceret for at sikre, at alt tilbehør og andet indhold forbliver. Skulle der mangle noget, er det angivet på hvert produkt.

