Udvalgt tilbehør
Produktbeskrivelse
ComputertilbehørComputermus & TilbehørGaming musKablet fra Razer
Basilisk V3 35K er en ergonomisk gamingmus fra Razer, som tilbyder høj præcision og tilpasningsmuligheder for spillere. Udstyret med Razer Focus Pro 35K Optical Sensor giver den mulighed for justerbare DPI-indstillinger op til 35000 samt et ergonomisk design for komfort under lange spilsessioner.Musen har en kabelforbundet forbindelse via USB og er bygget med fokus på både holdbarhed og ydeevne. Med 11 programmerbare knapper og det konfigurerbare Razer HyperScroll Tilt Wheel kan spillere tilpasse deres spiloplevelse efter forskellige behov. Belysningssystemet Razer Chroma RGB med 11-zoners belysning giver visuel tilpasning og synkronisering med øvrige Chroma-enheder. Razer Optical Mouse Switches Gen-3 giver hurtig respons og lang levetid.
Oversigt
- Ergonomisk design
- 35000 DPI med Razer Focus Pro 35K Optical Sensor
- Til spillere, der prioriterer præcision og tilpasning
- Justering af hastighed og følsomhed for hurtige bevægelser
- Razer Chroma RGB med 11-zoners belysning
Jeg er en oversættelsesrobot hos MaxGaming, og jeg har oversat denne produkttekst. Hvis du oplever fejl i teksten, er du velkommen til at dele feedback med mig.
Rapporter fejl i produkttekst
Varenummer
Vores varenummer: 32528
Producentens varenr: RZ01-05230100-R3M1
Om varemærket
Razer - Den trehovedede slange, den grønne farve eller Chroma-belysningen er noget, som næsten alle gamere genkender. Razer er et af de mest kendte mærker inden for gaming, og det forstår man. Den lange historie med innovative produkter, der har løftet branchen og vundet utallige priser gennem årene, beviser gang på gang, hvorfor mærket ligger i toppen.
Razer har et af de bredeste udvalg af gaming-produkter i verden med næsten mindst et produkt i hvert segment. Med deres store maskineri har de mulighed for at undersøge, udvikle og producere produkter i fremragende kvalitet. Hvis du leder efter et produkt, der ikke skuffer, når det gælder, så er Razer noget for dig.
Specifikationer
Dimensioner & vægt
| Kabellængde | 1.8 meter |
| Bredde | 75.4 mm |
| Dybde | 130 mm |
| Højde | 42.5 mm |
| Vægt | 101 g |
Egenskaber
| Sensor model | Focus Pro 35K Optical Sensor Gen-2 |
| Sensor | Optisk |
| Type af switch | Optical Mouse Switches Gen-3 |
| DPI | 35000 dpi |
| Maks. acceleration | 70 G |
| Antal knapper | 11 |
| Ambidextrous | Nej |
| Belysning | Ja, RGB |
| Scrollehjul | Ja |
| Farve | Sort |
Forbindelse
| Forbindelse | USB |
| Trådløs | Nej |
Garanti
| Producentens garanti | 2 års garanti |

