Produktbeskrivelse
ComputertilbehørComputermus & TilbehørMouse skates fra EspTiger
ICE v2 museski er et produkt fra EspTiger, der er beregnet til DeathAdder V4 Pro. Disse skøjter er lavet af PTFE (polytetrafluoroethylen), hvilket minimerer friktion og forhindrer træk på musens ski-kant, hvilket giver en glattere glidefunktion.Skøjternes innovative 2.5D-kantbehandling beskytter musemåtten mod slid og flosser, hvilket forlænger levetiden på måttens tekstur og giver en blødere glidning. Den anti-kollaps fyldning, der anvendes, giver bedre støtte, med en tykkelse mellem 0.7 til 0.8 mm for optimal ydeevne og stabil bevægelse. Skøjterne fastgøres med 3M Brand lim, hvilket sikrer, at de forbliver ordentligt bundet til musen uden at løsne sig eller bevæge sig. Det er vigtigt at undgå at fastgøre og fjerne skøjterne gentagne gange under løbende brug.
Oversigt
- Reducerer friktion for smidig glid
- Lavet af høj kvalitet PTFE-materiale
- Beregnede til gamere, der bruger DeathAdder V4 Pro
- Forbedrer præcision ved kritiske bevægelser
- Beskytter musemåtten mod slid med 2.5D-kantbehandling
Varenummer
Vores varenummer: 36900
Producentens varenr: SK-ET-RZ-DAV4P-ICE-V2
Om varemærket
Forbedr din mus' ydeevne med EspTiger - en producent, der virkelig laver tilbehør til din gamingmus! Udforsk deres fantastiske produkter, bl.a. den imponerende Arc-museskøjteserie, som tager din mus til det næste niveau af ydeevne og præcision.
Og bedst af alt - de har også den utrolige LongTeng Fire Cloud-musemåtte, som sammen med Arc skaber en uovertruffen kombination, som du bare ikke kan modstå. Så hvorfor ikke? Giv din mus den ultimative opgradering med EspTiger i dag!
Specifikationer
Egenskaber
| Materiale | PTFE |
| Farve | Hvid |
| Passer | Razer DeathAdder V4 PRO |

