Udvalgt tilbehør
Produktbeskrivelse
ComputertilbehørComputermus & TilbehørGaming musTrådløse fra Razer
Cobra Pro er en trådløs gamingmus fra Razer, som vejer kun 58 gram og tilbyder høj præcision og responsivitet for gamere. Udstyret med en Razer Focus Pro 30K-sensor og Razer Optical Mouse Switches Gen-3 sikrer den lav latenstid og høj nøjagtighed selv under intense spilsessioner.Musens design med 100% PTFE-mus fødder garanterer en glidende bevægelse over musemåtten. Den er tilsluttet via 2.4 GHz, Bluetooth eller USB, hvilket giver brugerne fleksibilitet i forbindelser. Med en polling rate på op til 4000 Hz tilbydes en yderst responsiv oplevelse, især i hurtige spilsituationer. Batterilevetiden strækker sig op til 100 timer ved normal brug og op til 30 timer ved 4000 Hz. Razer Chroma RGB-belysning muliggør glat tilpasning af belysningseffekterne.
Oversigt
- Vægt: 58 gram
- Sensor: Razer Focus Pro 30K
- Designet til gamere
- Polling rate på op til 4000 Hz
- Batterilevetid op til 100 timer
Jeg er en oversættelsesrobot hos MaxGaming, og jeg har oversat denne produkttekst. Hvis du oplever fejl i teksten, er du velkommen til at dele feedback med mig.
Rapporter fejl i produkttekst
Varenummer
Vores varenummer: 27522
Producentens varenr: RZ01-04660100-R3G1
Om varemærket
Razer - Den trehovedede slange, den grønne farve eller Chroma-belysningen er noget, som næsten alle gamere genkender. Razer er et af de mest kendte mærker inden for gaming, og det forstår man. Den lange historie med innovative produkter, der har løftet branchen og vundet utallige priser gennem årene, beviser gang på gang, hvorfor mærket ligger i toppen.
Razer har et af de bredeste udvalg af gaming-produkter i verden med næsten mindst et produkt i hvert segment. Med deres store maskineri har de mulighed for at undersøge, udvikle og producere produkter i fremragende kvalitet. Hvis du leder efter et produkt, der ikke skuffer, når det gælder, så er Razer noget for dig.
Specifikationer
Batteri
| Batteriernes levetid | 100 h |
Dimensioner & vægt
| Kabellængde | 1.8 meter |
| Bredde | 62.5 mm |
| Dybde | 119.6 mm |
| Højde | 38.1 mm |
| Vægt | 77 g |
Egenskaber
| Sensor model | Focus Pro 30K |
| Sensor | Optisk |
| Type af switch | Optical Mouse Switches Gen-3 |
| DPI | 30000 dpi |
| Maks. acceleration | 70 G |
| Antal knapper | 8 |
| Belysning | Ja, RGB |
| Scrollehjul | Ja |
| Farve | Sort |
| IPS | 750 |
| Polling Rate | 1000 Hz, 4000* Hz |
Forbindelse
| Forbindelse | 2.4GHz, Bluetooth, USB |
| Trådløs | Ja |
Garanti
| Producentens garanti | 2 års garanti |

