Udvalgt tilbehør
Obsidian Mouse Skates Universal 6.5mm Dots - 40pcs
Mouse skates
89 kr
Trykkluft Raccoon 600ML
Rengøring
49 kr (79 kr)
MIZUGUMO FUTAE P8 Mouse Skates
Mouse skates
119 kr
Produktbeskrivelse
ComputertilbehørComputermus & TilbehørGaming musTrådløse fra IPI
FLOAT 88 Pro 8K er en ultralet trådløs gamingmus designet til maksimal præcision og hastighed. Med en PAW3395-sensor, op til 26.000 DPI og en imponerende polling rate på 8000 Hz leverer den responsivitet på e-sportsniveau. Musen vejer kun 46 ± 3 gram og bruger Omron-brytere for høj holdbarhed og skarp klikfølelse.Den medfølgende ladestation fungerer samtidig som 2.4GHz-modtager (dongle), hvilket giver stabil trådløs ydeevne og tydelige LED-indikatorer for polling rate og batteriniveau. FLOAT 88 Pro kan også bruges via Bluetooth eller USB-kabel for maksimal fleksibilitet i alle situationer.
En perfekt mus for gamere, der ønsker at kombinere lav latenstid, høj præcision og total bevægelsesfrihed.
Oversigt
- Vægt: 46+3g
- Medfølgende ladestation
- PAW3395 sensor
Varenummer
Vores varenummer: 37957
Producentens varenr: F-88-PRO
Om varemærket
IPI har hurtigt etableret sig som et kundevendt og nytænkende brand inden for segmentet af gaming-tilbehør. De drives af den klare mission om at gøre højtydende udstyr tilgængeligt for alle, med særligt fokus på at være det oplagte valg for både studerende og prisbevidste e-sportentusiaster.
Specifikationer
Dimensioner & vægt
| Kabellængde | 1,5 meter |
| Bredde | 60,9 mm |
| Dybde | 119,53 mm |
| Højde | 37 mm |
| Vægt | 46+3g g |
Egenskaber
| Sensor model | PAW3395 |
| Type af switch | Omron |
| DPI | 26000 dpi |
| Farve | Sort |
| IPS | 650 |
| Polling Rate | 8000 Hz |
| MCU | PAR2862QM |
Forbindelse
| Forbindelse | 2.4GHz, Bluetooth |
| Trådløs | Ja |
Garanti
| Producentens garanti | 1 års garanti |
Relaterede produkter
Andre købte også
Andre så også
Prishistorie
Nedenfor finder du prishistorik for dette produkt for de sidste 30 dage.
Vores laveste pris 1-30 dage før den aktuelle pris begyndte at gælde:

