Udvalgt tilbehør
Produktbeskrivelse
ComputertilbehørComputermus & TilbehørGaming musTrådløse fra Razer
Viper V3 Pro Wireless er en trådløs gamingmus fra Razer, som tilbyder exceptionel ydeevne og præcision. Udstyret med en Razer Focus Pro Optical Sensor Gen-2 muliggør den op til 35.000 DPI for præcis tracking og høj hastighed. Viken V3 Pro har desuden en lav vægt og ergonomisk design for optimal brugeroplevelse.Denne mus er konstrueret til e-sport og professionelle spillere, hvilket afspejles i dens byggekvalitet og teknologi. Razer Optical Mouse Switches Gen-3, som aktiveres med lysets hastighed, resulterer i hurtige og nøjagtige registreringer af klik. Razer HyperSpeed Wireless-teknologi sikrer en stabil og hurtig trådløs forbindelse, mens HyperPolling Technology tilbyder op til 8000 Hz polling rate for minimal input-forsinkelse.
Oversigt
- Høj præcision
- 35.000 DPI
- Til e-sport og professionelle spillere
- Hurtige responstider med Gen-3 kontakter
- Op til 8000 Hz polling rate
Jeg er en oversættelsesrobot hos MaxGaming, og jeg har oversat denne produkttekst. Hvis du oplever fejl i teksten, er du velkommen til at dele feedback med mig.
Rapporter fejl i produkttekst
Varenummer
Vores varenummer: 30041
Producentens varenr: RZ01-05120100-R3G1
Om varemærket
Razer - Den trehovedede slange, den grønne farve eller Chroma-belysningen er noget, som næsten alle gamere genkender. Razer er et af de mest kendte mærker inden for gaming, og det forstår man. Den lange historie med innovative produkter, der har løftet branchen og vundet utallige priser gennem årene, beviser gang på gang, hvorfor mærket ligger i toppen.
Razer har et af de bredeste udvalg af gaming-produkter i verden med næsten mindst et produkt i hvert segment. Med deres store maskineri har de mulighed for at undersøge, udvikle og producere produkter i fremragende kvalitet. Hvis du leder efter et produkt, der ikke skuffer, når det gælder, så er Razer noget for dig.
Specifikationer
Batteri
| Batteriernes levetid | 100 h |
Dimensioner & vægt
| Kabellængde | 1.8 meter |
| Bredde | 63.9 mm |
| Dybde | 127.1 mm |
| Højde | 39.9 mm |
| Vægt | 54 g |
Egenskaber
| Sensor model | Focus Pro Optical Sensor Gen-2 |
| Sensor | Optisk |
| Type af switch | Optical Mouse Switches Gen-3 |
| DPI | 35000 dpi |
| Maks. acceleration | 70 G |
| Antal knapper | 8 |
| Scrollehjul | Ja |
| Farve | Sort |
| IPS | 750 |
| Polling Rate | 1000 Hz, 8000 Hz |
Forbindelse
| Forbindelse | 2.4GHz, USB |
| Trådløs | Ja |
Garanti
| Producentens garanti | 2 års garanti |

